PHOTON-X
PHOTON-X İLE FARKI DENEYİMLEYİN  

PHOTON X T eknolojisi  bir kilo verme yöntemi değildir. Vücudu yeniden şekillendirmek ve lokalize inatçı yağ veya selüliti gidermek için tasarlanmıştır. PHOTON X tedavileri,Lokalize yağ ile mücadelede en uygun 1.7 Mhz Frekansı kullanır.Ses dalgaları içeride sürtünme ve  ısıya neden olur sürtünmeden doğan kabarçıklar patlayarak yağ hücre zarını delerler.Bu sayede yağ hücreleri boşalır.Birkaç gün sonra, yağ hücreleri lenfatik sisteminiz tarafından emilir ve vücudunuzdan atık olarak boşaltılır.

Vücut dokularında Photon X ultrason mekanik, termal, fiziko-kimyasal ve biyokimyasal etkilerle elde edilir. 1.7 Hz lik Ultrasonik titreşim sırasında ortamın dönüşümlü olarak daralması ve genişlemesinden kaynaklanan mekanik mikro masaj ile elde edilir.Isı kapasitesi en bariz olanı, mekanik enerjinin termal enerji titreşimlerine dönüşmesindeki sürtünmeden kaynaklanmaktadır. Böylece hücre zarı geçirgenliğini ve doku kan akışını artırarak daha hızlı yenilenmeye katkıda bulunur. Ultrasonik dalgaların dokulardaki

fiziko-kimyasal etkisi nedeniyle hücre içi sıvının pH'ını ve biyolojik membranların geçirgenliğini artırarak oksidasyon sürecini ve oksijenin emilimini destekler. Biyokimyasal eylem sol-halin jel-halinin dönüşümüne neden olur, böylece büyük moleküler yağ depolarını  kırar.

SONUÇ:

Mikro masajın sıcaklığının artırılmasıyla hücre zarlarının geçirgenliğinde artış olur, dolaşımı uyarır, metabolizmayı iyileştirir, sempatik aktiviteyi azaltır, bu da kas yoğunluğunu etkilemeden, yağ yakımının hızlanmasına elastikiyetin ve doku yenilenme yeteneğinin artmasına neden olur. .
*    Cerrahi Olmayan Yöntem

*    Ağrı ve Acı yok

*    Tedavi sonrası İyileşme süreci yok

*    İşletim sarf masrafı yok

*    Farklı bölgelere uygulanabilme çok yönlü tedavi imkanı

*    Yoğun manyetik Dalga Terapisi

  • Cihaz adı: Photon-X
  • Voltaj: 220V; 50 / 60Hz
  • Güç: 180W
  • HZ : 1.7
  • Sigorta: 2x2A-T
  • Boyutlar: 410x400x1280mm
  • Ağırlık: 20kg


                            

                                                        


Medya ve Etkinlikler


Sık Sorulan Sorular