MagShape
MAGSHAPE İLE FARKI DENEYİMLEYİN 

Magshape, supramaksimal kas kasılmalarını indükleme yeteneğine sahip en yeni Yüksek Yoğunluklu Elektromanyetik teknolojiyi kullanır.

Magshape Teknolojisi Hızla değişen manyetik alan, sinir zarlarını polarize ettiği ve hedef kaslardaki motor birimlerini yöneterek dokudaki elektrik akımlarını indükler ve eş merkezli kasılmalara neden olur.
Tedavi sırasında kaslar, bu tür aşırı duruma adapte olmaya zorlanarak supramaksimal seviyelere büzülür. Yoğun supramaksimal kasılmalar, yağ hücrelerinde lipolize yol açan çağlayan etkisini tetikleyen epinefrin salınımını arttırır.
Magshape uygulamasında Stimülasyon çok hızlı ve yoğun olduğundan, lipolitik yanıt aşırıdır ve FFA'lar dipositlerde aşırı birikmeye başlar. FFA taşması hücre işlev bozukluğuna ve apoptoz ile programlanmış yağ hücrelerinin ölümüne neden olur. Ölü hücreler çöker ve doğal olarak vücuttan atılarak temizlenir.
Bu arada, kas iç yapısının derin bir şekilde yeniden şekillenmesiyle yanıt verir, miyofibrillerin (kas hipertrofisi) büyümesini, yeni protein ipliklerinin oluşumunu ve kas liflerinin büyümesini (kas hiperplazisi) indükler..
İşlem,artan kas yoğunluğu ve hacmi ile sonuçlanır.Yüksek yoğunluklu Elektromanyetik alan, kıyafetlerden ve deriden vücudunuza geçer.
Magshape Egzersiz yapmış gibi motorik sinirleri tetikler ve kas kasılmasını uyarır ve yoğun bir antrenman yapmış gibi hissedersiniz.

MAGSHAPE  AVANTAJLARI

Otolog kasları sürekli olarak genişletmek ve daraltmak ve kasın iç yapısını, yani kas fibrillerinin büyümesini (kas büyümesi) ve yeni protein üretmek için aşırı eğitim yapmak için HI-EMT (Yüksek Enerji Odaklı Elektromanyetik Dalga) teknolojisini kullanır.Kas yoğunluğunu ve hacmini eğitmek ve arttırmak için zincirler ve kas lifleri (kas hiperplazisi).
HI-EMT teknolojisi % 100 aşırı kas kasılması ile büyük miktarda yağ ayrışmasını tetikller.Yağ asitleri trigliseritlerden parçalanır ve yağ hücrelerinde birikir.Yağ asitlerinin konsantrasyonları çok yüksektir, bu da yağ hücrelerinin apoptoza neden olmasını sağlar. birkaç hafta içinde vücudun normal metabolizması ile atılır. Bu nedenle, ince güzellik makinesi aynı zamanda kasları güçlendirebilir ve artırabilir ve yağları azaltabilir.
Minimum 4 - 8 seans uygulanmalıdır.Minimum haftada 2 seans uygulanmalıdır.


  Gelişen Kas Grubu

*    Cerrahi Olmayan Yöntema

*    Ağrı ve Acı yok

*    Tedavi sonrası İyileşme süreci yok

*    İşletim sarf masrafı yok

*    Farklı bölgelere uygulanabilme çok yönlü tedavi imkanı

*    Kesintisiz 30 dakikalık bir seansta 50,000'den fazla kas kasılması yapar.

*   100'ün üzerinde kullanıcı dostu hazır ve kolay protokol

*    Kıyafet zorunluluğu olmadan uygulama

*    Yoğun manyetik Dalga Terapisi

*    Personel den bağımsız uygulanabilme                            

                                                        Medya ve Etkinlikler


Sık Sorulan Sorular